Kullanım Koşulları

Bu site, internet kullanıcısının aşağıdaki koşulları kabul etmesi halindekullanımına sunulmuştur. www.kombiparcacim.com web sitesinin kullanıcılarıbu koşulları kabul etmiş sayılır.

Telif Hakları :
 www.kombiparcacim.comniniçeriğinde bulunan tüm ürünler ve yazı, makale, fotoğraf, resim,doküman, benzeri fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuatuyarınca korunmaktadır.

Kullanıcı Yükümlülükleri :
www.kombiparcacim.com sitesine üye olan kullanıcı verdiği tüm bilgilerindoğruluğunu garanti eder. Kullanıcı kendisine ait kullanıcı adı ve şifreyleyapılan tüm işlemlerden ve bu işlemlerden dolayı doğabilecek tüm sonuçlardansorumludur. Kullanıcı kendi şifre ve kullanıcı adını bir başkasına vermemeyitaahhüt eder.

www.kombiparcacim.com her an güncellenen bir site olmasına karşın, siteüzerindeki tesis/tur bilgileri, fiyatlar, ödeme koşulları ve kampanyalar temsilidir. Tipografik ya da geç güncellemelerden kaynaklanan eksik ya da hatalardan sorumlu değildir.

Alışveriş Güvenliği:
www.kombiparcacim.com aracılığı ile alışveriş yaparken kullandığınız kişiselbilgileriniz hem online hem de offline durumundayken koruma altındadır. Üyelik ve rezervasyon işlemleri gerçekleştirirken verilen bilgiler SSL güvenliksistemiyle korunmaktadır. Müşteri bilgileriniz üçüncü şahıslarca görülmesimümkün olmayıp, üçüncü kişilerim müdahale imkanı bulunmamaktadır. Bu güvenliğinsağlanması amacı ile üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanıiçinde hareket edilir. Bu, kırılması mümkün olmayan bir şifreleme sistem olup,uluslararası bir standarttır. www.kombiparcacim.com üzerinden işlem yaparkenkullanmış olduğunuz bilgileriniz ve işlemlerinize ait tüm bilgilerdeşifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarakve verdiğiniz talimat dahilinde kullanılabilir. Üçüncü kişilere gösterilmez,devredilmez; sadece ilgili bankanıza iletilir.

Hak ve Sorumluluklara Dair :
www.kombiparcacim.com sitede bulunan tüm içeriğin doğruluğunu kontrol etmekiçin elinden gelen çabayı sarf etmektedir. Fakat www.kombiparcacim.com'a sorumluluk yüklenemez.
www.kombiparcacim.com ve  bu koşulları dilediği zaman değiştirme hakkına sahiptir.